KONST / Litografier / Serigrafi 11546061
nr 1154 6061
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Serigrafi, Komposition, numrerad, signerad, 1990, motivet: 50x36
måndag 8 januari 2018
kl 18:13:25
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe